• Yeni

Tenda V300 4 Port Wifi N 300 Mbps Vdsl Modem

₺258,39

Adet
Stoktaki son ürünler

 

Güvenlik politikası

 

Aynı Gün Kargo

 

14 Gün İçerisinde İade Etme Hakkınız

Tenda V300 4 Port Wifi N 300 Mbps Vdsl Modem


Çoklu Bağlantı Keyfi

İster kablolu ister kablosuz modem ister router olarak kullanılan Tenda V300 Vdsl Modem sayesinde tek noktalı bir şekilde çözüm sağlayabilirsiniz. VDSL 2, Wifi router ve 4 portlu switch'in ayrı ayrı sağladığı kolaylıkları tek bir aygıt ile halledebilirsiniz.


Geniş ve Güçlü Çekim Alanı

Evinizin her noktasını kusursuz çekim sağlayan Tenda V300 Vdsl Modem aynı zamanda güçlü bir çekime de sahiptir. Bu sayede evinizde her yerde her an üstün hızda ve kalitede internet kullanımı yapabilirsiniz.


Tenda V300 Vdsl Modem USB Bağlantısı ile Paylaşım

USB 2.0 girişi bulunan Tenda V300 Vdsl Modem ile ağınıza harici flaş bellek bağlayarak istediğiniz dosyanızı evinizin her yerinden paylaşabilirsiniz. Bu sayede veri paylaşımı daha kolay bir hale gelir.Yıldırım Koruması ile Güvenli ve Rahat Kullanım

6000 volta kadar yıldırım koruması sağlayan Tenda V300 Vdsl Modem ile kötü havalarda meydana gelen fırtına kaynaklı güçlü akım artışları yaşamazsınız. Elektrik hasarlarını engelleyerek kötü havalarda bile güvenle ve keyifle internet kullanmanızı sağlar.


Üstün Kablosuz Hızı

802.11n uyumu bulunan Tenda V300 Vdsl Modem, HD videolar, çevrimiçi oyunlar gibi yoğun bnat genişliğine sahip uygulamalarda bile ultra hızlı internet kullanımı sunar. 3000 Mbps'ye varan hızı ise kablosuz bağlantının keyfini çıkarın.


Tenda V300 Vdsl Modem Garanti Süresi

24 aylık garanti süresi olan Tenda V300 Vdsl Modem sayesinde herhangi bir problem yaşadığınızda endişe etmenize gerek kalmaz. Tenda V300 Vdsl Modem sizi mağdur etmez.

 

1 Öğe
chat Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.